JoyfulSpirit

Nieuws van Joyful Spirit

De vakantiestop zit er weer op en uitgerust en opgeladen beginnen we weer aan een nieuw seizoen. Ook al is het alweer even geleden, willen wij u toch melden dat de gelegenheids-CD. vanwege het afscheid van Angelo, onze vorige pianist, tot ons grote plezier een succes is geworden. Wij van het Joyful Spirit Middenkoor zijn er in ieder geval trots op!
De avond zelf heeft een feestelijk tintje gekregen. Behalve Angelo waren ook Bart van Berkel met zijn vriendin Alike en Pater Peter Peelen aanwezig. Bart heeft de CD mede mogelijk gemaakt met zijn opname-apparatuur. Het werd een gezellig klein feestje.
Als u geïnteresseerd bent in onze gelegenheids-CD met 14 mooie luisterliederen kunt u contact opnemen met het Joyful Spirit Middenkoor. U zult verrast zijn!
Ons nieuwe seizoen staan er ook weer spannende dingen te gebeuren. Aan het einde van het jaar bestaan wij 12,5 jaar. Daar gaan we natuurlijk aandacht aan besteden. Er wordt over nagedacht in welke vorm. Verder zijn er plannen voor een eigen Kerst-CD, natuurlijk geheel in onze eigen muziekstijl. Het zijn nog maar plannen, maar met de immer enthousiaste inzet van onze dirigente Marja en pianist Johan is de kans dat het allemaal voor elkaar komt groot.
Als laatste nog maar eens een oproep aan alle dames van onze parochie (en daarbuiten). Ons leden-aantal blijft een bron van zorg. Het zou heel fijn zijn als we wat nieuwe leden zouden mogen verwelkomen. Kom eens bij ons luisteren op dinsdagavond in het Parochiecentrum.
Tot zover namens het Joyful Spirit Middenkoor, Gerda van Berkel.
De vakantiestop zit er
weer op en uitgerust en
opgeladen beginnen we
weer aan een nieuw
seizoen. Ook al is het
alweer even geleden,
willen wij u toch melden
dat de gelegen11
heids-CD. vanwege het afscheid van Angelo, onze vorige pianist, tot ons
grote plezier een succes is geworden. Wij van het Joyful Spirit Middenkoor
zijn er in ieder geval trots op!
De avond zelf heeft een feestelijk tintje gekregen. Behalve Angelo waren
ook Bart van Berkel met zijn vriendin Alike en Pater Peter Peelen aanwezig.
Bart heeft de CD mede mogelijk gemaakt met zijn opname-apparatuur. Het
werd een gezellig klein feestje.
Als u geïnteresseerd bent in onze gelegenheids-CD met 14 mooie luisterliederen
kunt u contact opnemen met het Joyful Spirit Middenkoor. U zult verrast
zijn!
Ons nieuwe seizoen staan er ook weer spannende dingen te gebeuren. Aan
het einde van het jaar bestaan wij 12,5 jaar. Daar gaan we natuurlijk aandacht
aan besteden. Er wordt over nagedacht in welke vorm. Verder zijn er
plannen voor een eigen Kerst-CD, natuurlijk geheel in onze eigen muziekstijl.
Het zijn nog maar plannen, maar met de immer enthousiaste inzet van
onze dirigente Marja en pianist Johan is de kans dat het allemaal voor elkaar
komt groot.
Als laatste nog maar eens een oproep aan alle dames van onze parochie (en
daarbuiten). Ons leden-aantal blijft een bron van zorg. Het zou heel fijn zijn
als we wat nieuwe leden zouden mogen verwelkomen. Kom eens bij ons
luisteren op dinsdagavond in het Parochiecentrum.
Tot zover namens het Joyful Spirit Middenkoor, Gerda van Berkel.