Skip to main content

“Mag ik bij jou logeren?” Een waardevolle invulling van je zomer 

Al ruim 60 jaar verzorgt de landelijke stichting Europa Kinderhulp vakanties voor kwetsbare kinderen bij gezinnen in Nederland. 

Elke zomer komen er honderden kwetsbare kinderen uit verschillende landen zoals Frankrijk, België, Nederland en Duitsland op vakantie bij Nederlandse vakantiegezinnen. De kinderen, die thuis onder moeilijke omstandigheden leven, hebben dan de mogelijkheid om weer even onbezorgd kind te kunnen zijn.  

Voor aankomende zomer zijn wij op zoek naar vakantiegezinnen, waar de kinderen zo’n twee weken kunnen verblijven. Er zijn nog altijd veel kinderen die nog geen plekje hebben en hopen op een uitnodiging van een gastvrij gezin. Het maakt niet uit of je alleenstaand of samenwonend bent en of je wel of geen kinderen hebt. Het belangrijkste is dat je een kwetsbaar kind een fijne onbezorgde tijd bij jou thuis wilt bieden.  

Tijdens hun verblijf gaat het niet om dure uitjes, maar juist om meedraaien in het gezin, tijd en aandacht. Deze kinderen kunnen al erg genieten van samen een stuk fietsen, een spelletje doen of een middag knutselen.  

Heb je tijd en ruimte om een kwetsbaar kind een onvergetelijke tijd te bezorgen? Dan kun je je aanmelden via www.europakinderhulp.nl Daar vind je ook meer informatie over het vakantieouderschap. Doe je mee? 

EKH persfoto 5